Moja odpowiedź na życie

Bo marzenia się spełnia!

31 października 2017

Jestem ogromnie wdzięczna i przeszczęśliwa, ponieważ jedno z moich marzeń staje się rzeczywistością! 21 listopada 2017r. przeprowadzę w Poznaniu wywiad z Taisją Laudy –  moją inspiracją, mentorką, kobietą, dzięki której odkryłam to, do czego zostałam stworzona i z pomocą której, zaczęłam realizować swoją życiową misję!

Pierwszy raz natrafiłam na Taisję w kwietniu 2016 roku. Wówczas po obejrzeniu jej nagrania na YouTube Życie jest Darem poczułam, że muszę kiedyś poznać ją osobiście. Jej energia jest tak bardzo bliska mojej,  że to co mówi i jak mówi jest spójne ze mną w 100%. Zamarzyłam sobie również wtedy, że fantastycznie byłoby współpracować z nią i jej zespołem przy realizacji ich misji – przyprowadzania milionów do spełnienia… Jednak „puściłam” wtedy to marzenie, bo wydawało mi się tak bardzo odległe.

Kilka miesięcy później, w październiku, kiedy poznałam swoje dominujące talenty, czyli moje naturalne wzorce myślenia, czucia i zachowania, zapragnęłam z nimi pracować. Po analizie dostępnych produktów na rynku doszłam do wniosku, że najlepszą opcją dla mnie będzie przejście Formuły Geniuszu, której twórczynią jest Taisja. A, że jednym z moim talentów jest Maximizer, który mówi o tym, że najlepiej pracuje mi się z najlepszymi w danej dziedzinie, to zapragnęłam przejść przez ten proces z Taisją (która wtedy mieszkała w Australii). Od jej polskich współpracowników dowiedziałam się, że Taisja nie prowadzi już nikogo z Polski i mogę jedynie pracować z innymi Trenerami Mocnych Stron, którzy są „pod skrzydłami” Taisji. Jednak nie byłoby to zgodne ze mną, ponieważ chciałam pracować z Taisją i wiedziałam, że tylko z Nią będę wstanie osiągnąć to, do czego chcę dojść. Długo zastanawiałam się co do niej napisać i w połowie listopada wysłałam do Taisji wiadomość. Nie odpuszczałam, walczyłam o jej mentoring i dzięki temu w grudniu rozpoczęłam swój dwumiesięczny proces odszukania wewnętrznego Geniuszu z jego Twórczynią! Pomimo kilkunastogodzinnej różnicy czasu udawało nam się spotykać przez Skypa, a efektem tych spotkań są organizowane przeze mnie Spotkania Spełnienia, w których realizuję swoje powołanie.

Po Formule Geniuszu zapragnęłam poznać Taisję „w realu”. Zastanawiałam się nawet jak duże musiałabym zorganizować spotkanie, aby Taisja zechciała wsiąść w samolot z Australii i przylecieć do nas, do Poznania. Było to jednak zbyt duże przedsięwzięcie, ale marzenie o tym, aby przedstawić Taisję Laudy poznańskim kobietom pozostało. Jakaż była moja radość, kiedy dowiedziałam się, że przez kilka najbliższych miesięcy Taisja będzie w Polsce! Długo nie czekałam i zaprosiłam ją do Poznania na moje spotkanie. I tak, o to spełniam swoje marzenie – 21 listopada przeprowadzę z Taisją Laudy wywiad, który wiem na pewno, będzie inspiracją dla innych, do szukania swojego przeznaczenia!

Jeżeli chcesz poznać kobietę, która codziennie marzy o tym, aby rozświetlić dzień jak największej liczby osób, która wie jak sprawić, aby każdy człowiek szedł przez życie swoim tunelem spełnienia, osiągając przy tym to, o czym marzy, to serdecznie Ciebie zapraszam na spotkanie z Taisją Laudy kobietą mówiącą sercem i trafiającą w serce!

Taisja rozświetliła moje życie – jestem pewna, że rozświetli też Twoje!!!

Więcej szczegółów odnośnie III Spotkania Spełnienia znajdziesz tutaj.

Z miłością i wdzięcznością,

K.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply