Kreowanie życia w praktyce

Jaka jest Twoja misja?

10 kwietnia 2016

Jaka jest Twoja misja? Jaki jest Twój cel życia? Po co przyszedłeś tutaj na Ziemię? Nie wierzę w to, że Góra zsyła ludzi bezmyślnie, bo ma taki kaprys (nie chcesz być przecież kaprysem Boga?). Nie wierzę w przypadek. Uważam, że wszystko, w szczególności nasze istnienie, ma jakiś sens, który prędzej czy później zrozumiemy, a którego zrozumienie pozwoli nam na życie pełnią życia, na życie w równowadze wewnętrznej, bez konieczności wzmacniania poczucia własnej wartości.

 

Wierzę, że każdy z nas przyszedł na Świat z jakimś zadaniem. Cudownie, jak można odkryć swój cel życia na początku swojej drogi, ale niestety nie każdy ma takie szczęscie. Głęboko wierzę, że uświadomienie sobie swojej misji tutaj na Ziemi, pozwoli nam narodzić się na nowo. Jak powiedział kiedyś Mark Twain: Dwa najważniejsze dni w życiu człowieka to ten, w którym się rodzi i ten, w którym odkrywa – po co. Ja jeszcze nie odkryłam „po co”, ale szukam, a jak Ktoś kiedyś powiedział: Szukajcie a znajdziecie. Wiem, że niebawem odkryję swój cel w życiu, a wtedy przestanę szukać pasji, przestanę budować poczucie pewności siebie, zaakceptuję siebie. Zacznę żyć pełnią życia bo odkryję po co żyję!

Kilka dni temu oglądałam kanał na YT Talisji Laudy. W jednym z filmików opowiedziała o tym, jakie cztery rzeczy prowadzą do spełnienia. Idealnie wpasowują się one w moją wizję spełnienia. Wierzę, że moja misja tutaj na Ziemi właśnie taka będzie:

  1. To co robisz ma polepszać życie innym, masz dawać im wartość;
  2. Wykorzystuj maksymalnie swoje talenty, mocne strony, nie zmieniaj się, a realizuj się w tym w czym się dobrze czujesz i w czym jesteś dobra;
  3. To co robisz ma być miłe Bogu, ma się uśmiechać patrząc na to co robisz;
  4. To co robisz ma Ci dawać godne pieniądze, które będą Ciebie satysfakcjonowały.

Zrealizowanie tych czterech warunków sprawi, że poczujesz się spełniona, szczęśliwa, pełna, wartościowa. Pokochasz świat i pokochasz siebie. Tego Tobie i sobie życzę.

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply