Moja odpowiedź na życie

Jestem Najwspanialszą Babką Świata.🌟

20 stycznia 2018

A skoro ja, to i TY!!! I moim zadaniem jest Ciebie w tym U Ś W I A D O M I Ć!

Przygotowuję się do 4. Spotkania Spełnienia. Spotkania, poprzez które realizuję swoją życiową misję – inspirując inne kobiety do życia w spełnieniu.

Jako Ambasadorka Spełnienia, kobieta która dotknęła życia w poczuciu głębokiego spełnienia, doświadczyła stanu flow w życiu zawodowym, dając to, co w niej najlepsze, pragnę obudzić w Tobie pragnienie odkrycia Twojego własnego źródła spełnienia. Bo to co wiem na pewno, to to, że każdy z nas ma w sobie wszystko potrzebne do tego by być szczęśliwym w prawdzie ze sobą!!!

Mam takie wrażenie, że wiele z nas pali od środka brak możliwości bycia sobą. Czujemy, że nie tak chciałybyśmy się zachowywać, nie to chciałybyśmy robić, nie taką kobietą chciałybyśmy być… Blokuje nas NIEWIEDZA. Nie wiemy kim dokładnie jesteśmy, nie wiemy co dokładnie chciałybyśmy robić i nie wiemy jak mamy żyć, by wszystkim dogodzić.

Uważam, że jesteśmy uzależnione od innych ludzi, którzy cały czas czegoś od nas oczekują. Czy nie fantastycznie byłoby stanąć w swojej prawdzie i powiedzieć: Hola, hola, to nie ja. Ja tak nie działam. Ja mogę to i to, ale tutaj nie będę wstanie dać z siebie maksa, bo to nie jest moje.  

Wierzę, że tak może być. Wierzę w Świat, w którym każdy robi to co kocha. W Świat ludzi spełnionych i szczęśliwych. Pełen miłości, dobroci i życzliwości. Żeby jednak tak się stało warto zacząć od siebie i doznać prawdy o sobie. Warto wiedzieć Kim się jest. A Ty, wiesz Kim jesteś? Kim?

….

Jeżeli powiedziałaś: matką/ żoną/ kochanką itp., to hmm… fajnie, ale czy to nie zbyt ogólne szuflady? A w czym jesteś dobra? Co chcesz w życiu robić? Co chcesz realizować przez każdy dzień swojego życia, do końca świata i o jeden dzień dłużej? Nie wiesz? Może nie znasz siebie tak dobrze, jak mogłabyś siebie poznać? Chcesz znać swoją przyjaciółkę, partnera, dziecko… A może warto zacząć od siebie? Poznanie samej siebie, dokopanie się do swojego Źródła da tyle mocy i siły, że żadne przeciwności losu nie będą wstanie wytrącić cię na dłużej niż 30 minut ze swojego stanu pewności, odwagi i śmiałości do bycia Najwspanialszą Babką Świata! A uwierz mi, taka właśnie jesteś! Zastanów się nad tym, co w życiu przeszłaś. Gdzie byłaś kiedyś. Czego doświadczałaś. I spójrz na to gdzie jesteś teraz. Kim jesteś. Co robisz w życiu. Czyje życie kolorujesz. Gdzie zostawiasz swoje ślady. Kogo dotykasz codziennie swoim dobrym słowem. Prawda, że Ktoś taki może być w środku Najlepszą Babką Świata? I uwaga! Ty już taka jesteś! To co masz w środku to Twoja SuperPower (jak mówi Taisja) i Twoim przywilejem jest dokopać się do tego i zacząć żyć odjazdowym życiem, które zostało dla Ciebie przygotowane!

Let’s go Girl!!!

 

 

Kamila,

Jedna z Najwspanialszych 😉

PS.

Czekam na Ciebie na wtorkowej kolacji pełnej Najwspanialszych Babek Świata! Do zobaczenia. 💜

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply