Korki z życia

Korki z Życia – DOŁĄCZ KIEDY CHCESZ
#DajSobieSzansę #ZapytajMichała

Żeby działać skutecznie zawodowo, trzeba też poukładać sprawy codzienne. 

Postanowiłem, że zrobię coś, czego nie ma. Znajdę rozwiązanie, w którym każdy może odnaleźć siebie. Mimo, że życie wydaje się zawiłe — to może być proste. I pokażę Ci to, w taki sposób, że intuicyjnie poczujesz, że też tak możesz!

Ale bez poszukiwań i dociekania, możemy nigdy nie dowiedzieć się, o co chodzi w życiu. A żeby grać w grę, trzeba poznać jej zasady. Musisz stać się świadomym tego co się dzieje z Toba i Twoim światem.

Uporządkowałem tę wiedzę i przekażę Ci ją w prosty sposób podczas kursu, który nazwałem #KorkizŻycia. Dzięki temu kursowi poznasz SWOJE nowe możliwości, wejdziesz w zadziwiającą sferę, Twojego prawdziwego JA. Nauczysz się jak okiełznać swój umysł i kiedy podejmować decyzję zgodnie z głosem serca. Wreszcie, stworzysz swoją własną wizję lepszego życia, na TWOICH zasadach.

 

Nurtują Cię pytania?
Szukasz odpowiedzi?
Korki z Życia są dla Ciebie.

TEMATY SPOTKAŃ W MAJU:

1. Jak nie przejmować się „porażkami”
2. Co zrobić po „upadku”
3. Skąd „czerpać motywację”
4. Dlaczego jesteś najważniejszą osobą w swoim życiu

Zapraszam Cię do mojego autorskiego projektu, do którego możesz dołączyć w każdym momencie i w każdym wyjść (dokładne warunki są opisane poniżej)

To cykl spotkań, w którym poruszamy wszelkie zagadnienia, bo nic co ludzkie nie jest nam obce.

Częściowo omawiam je sam, a częściowo dyskutujemy na tematy, które Wy chcecie omówić. Bo dialog to wspaniały przyjacielski sposób, aby dostrzec co można zmienić.

Spotkania są w formie online, podczas których możesz być zarówno biernym słuchaczem, jak i aktywnie brać udział zadając pytania i „podchodząc do tablicy”

Zapytasz pewnie kim jestem i skąd ta filozofia? Przeczytaj moją krótką biografię:

Nazywam się Michał Wichowski i jestem założycielem agencji dla freelencerów Freedom. Chyba pierwszej tego typu agencji. Moim celem jest wspieranie, edukacja i budowanie świadomości z zakresu zdobywania świata. Razem z moim wspólnikiem wprowadziliśmy do Polski dwie firmy, z nietuzinkowym podejściem, które na ówczesne czasy były abstrakcją — przebiliśmy bariery rynku, których nikt wcześniej nawet nie próbował przebić. Od blisko 14 lat działam jako przedsiębiorca. O efektach mojej pracy można było przeczytać m.in. w magazynie Forbes, zdobywałem nagrody, byłem zapraszany na wystąpienia, wprowadzałem produkty na polski rynek. W tym czasie sprzedałem produkty i usługi za ponad 20 mln złotych.

A oprócz tego da się ze mną porozmawiać jak z normalnym gościem, na każdy temat. I dlatego nie mogę doczekać się, aż będziemy mogli się poznać!

 

To cykl spotkań w których poruszamy wszelakie zagadnienia.
Częściowo omawiam je sam a częściowo omawiamy tematy, które Wy chcecie omówić.
Spotkania są w formie spotkań online, podczas których możesz być zarówno biernym słuchaczem jak i aktywnie brać udział zadając pytania i „podchodząc do tablicy” 🙂

Spotkania są ONLINE we wtorki o 20:00.

Materiał audio i video będzie udostępniony do odtworzenia.

Inwestycja w Siebie: 

Pakiet Sukces

399zł brutto /mc/ subskrypcja

4 spotkania grupowe x 60 minut online /mc

1 spotkanie 1:1 online - 30 minut do wykorzystania przez cały czas trwania subskrypcji (wartość 1000 zł)

Link do płatności:

399zł/mc

 

Pakiet Freedom

777zł brutto /mc/ subskrypcja

4 spotkania x 60 minut online /mc

1 x w każdym miesiącu spotkanie 1:1 online (30 minut. Wartość konsultacji 1000zł /mc)

Link do płatności:

777 zł/mc

 

Warunki rezygnacji

W przypadku chęci rezygnacji z subskrypcji należy napisać na adres: hello@myfreedom.pl

Subskrypcja anulowana jest z końcem okresu rozliczeniowego